Napfény alapítvány - Segítsen, hogy segíthessünk

A Napfény A Beteg Gyermekekért, Rászorultakért Alapítvány 2008-ban alakult, elsődleges célja a hazai gyermekkórházak és más egészségügyi intézmények orvosi műszerekkel történő ellátottságának javítása. Napi munkánk során folyamatosan szembesülünk vele, mennyi nehézséget okoznak az elavult, vagy hibásan működő műszerek a beteg gyermekek mindennapi gyógyítása során, modern eszközök hiányában pedig az orvosok munkája gyakran teljesen ellehetetlenül. Az elmúlt években – köszönhetően Támogatóinknak – számos intézmény részére sikerült létfontosságú életmentő műszereket eljuttatnunk, amelyek mindenhol nagyon nagy segítséget jelentenek.

A kórházak műszerezettségének javítása mellett különlegesen fontos számunkra a súlyosan, krónikusan beteg, vagy fogyatékos gyermekek támogatása egészségmegőrzésükben, betegségek megelőzésében, kezelésében. Ezen gyermekek betegségei különbözőek, problémáik azonban az Alapítvány számára egyediek, éppen ezért nem tehető különbség egy súlyos, daganatos beteg és egy epilepsziás vagy egy autista gyermek problémája között. Elsődleges céljainkon kívül igyekszünk segítséget nyújtani az országot érő természeti katasztrófák esetén is. Az árvíz, belvíz, vagy éppen a vörösiszap súlyos károkat okozott, számos ember elveszítette otthonát, megélhetését. Alapítványunk ezért természetbeli és anyagi segítséget is nyújtott a katasztrófák áldozatai és a rászorultak megsegítéséhez.

Bízunk abban, hogy felkeltettük érdeklődését, és a jövőben támogatóink körében tisztelhetjük Önt, illetve cégét; addig is kívánunk további sok sikert!

Napfény Alapítvány

Bankkártyás adományozás